fitpeople

Fitness pro všechny!

Fitness pro všechny!

doživotní_členství2

Získejte doživotní permanentku na cvičení ve Fitpeople. Šanci má 20 nejrychlejších.

Chodíte cvičit do Fitpeople tak často, že už si život bez toho ani nedovedete představit? Zařiďte si doživotní permanentku! Za jednorázový poplatek 50 000 Kč díky ní získáte vstup do našich poboček v Brně i Jihlavě. Ale pozor, nabídka platí jen pro 20 nejrychlejších zájemců.

Doživotní členství mohou využít všichni, kdo o něj mají zájem. Nezáleží, zda k nám chodíte cvičit už delší dobu, nebo jste nováček. Vítáme každého nadšence, který chce své tělo udržovat v kondici.

Toto členství lze využít pro samostatné vstupy a standardní cvičení. Zvláštní aktivity, jako skupinové lekce či sauny, do něj nespadají a je nutné je platit zvlášť. V případě nutnosti lze doživotní členství jednou přepsat na jiného člověka. Nezáleží přitom, zda se jedná o rodinného příslušníka nebo třeba kolegu z práce.

Máte zájem? Pak bude nejjednodušší, když se stavíte na recepci naší nové pobočky Fitpeople Futurum Brno. Přímo na místě se můžete doptat na všechny otázky, které vás napadnou a doživotní permanentku si můžete rovnou zařídit a zaplatit. Vše je samozřejmě smluvně ošetřeno, nemusíte mít obavy, že peníze dáváte jen tak z rukou.

Počet doživotních členství je však omezen na 20. Doporučujeme tedy příliš neotálet.

Těšíme se na vás.

Sdílet příspěvek.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení