spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Fitbox®

Fitbox

Co na sebe

Na FITBOX si můžete vzít běžné sportovní oblečení, ve kterém se budete dobře cítit. Je vhodné zvolit oblečení, které dobře odvádí pot od těla. Pokud budete chodit na FITBOX pravidelně, poradíme Vám jaké funkční oblečení si vybrat.

Pro FITBOX jsou nutné bandáže nebo rukavice, které Vám zpevní zápěstí a ochrání prsty před zraněním. Rukavice nebo bandáže si můžete také zapůjčit nebo zakoupit na místě.

Protože se na lekci FITBOXu dost zpotíte, je důležité dodržet pitný režim. 60min před každou lekcí se dostatečně napijte vody, minerálky nebo iontového nápoje a v průběhu každé lekce by se měly tekutiny neustále doplňovat.

Doporučujeme přijít nejpozději 10min před zahájením lekce.


Fitbox využívá měřičů tepové frekvence, díky kterým se lekce stává kvalitnější a vámi předsevzetý cíl, rychleji splnitelným.

Společnost BEVITEC vytvořila Fitbox Program s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program Fitbox disponuje lekcemi v několika úrovních, proto si každý účastník lekce (i senior) zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům. Fitbox je licenční program a to z toho důvodu, aby instruktoři vedoucí FITBOX lekce byli opravdu důkladně připraveni a vystupovali jako profesionálové schopni reagovat na jakékoliv nenadálé situace v dané lekci.

FITBOX lekce smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením Fitbox, kde jednotlivé lekce vedou certifikovaní lektoři s licencí Fitbox na vysoce kvalitních totemech, splňující ty nejpřísnější regule FITBOX Programu, totožného jména Fitbox.

Jen to je pro Vás zárukou účinných, bezpečných a kvalitních principů Fitbox Programu.

Zpět

edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek