spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Alpinning™

ALPINNING

  • je Indoor Walkingová aktivita, která lze ve volném překladu přeložit jako ,,chůze uvnitř“
  • ALPINNING program je originální novinkou ve fitness programech, lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.
  • Díky lekcím v několika úrovních, monitorování tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKu, profesionálně vyškoleným Instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení. A tím překonat bariéru v sobě samém a stát se tak dalším ALPINNING příznivcem co posouvá své možnosti dále!!!
  • ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla.
  • Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšuje post tréninkový energetický výdej. Ideální trénink pro celé tělo a skvělá cesta jak rozšířit Vaše fitness, ukázat klientům nový licencovaný program a nabídnout cvičencům neopakovatelný zážitek.
rozvrh zde

ceník
Základní cena 120,- Kč
Při dobití 500 - 999,- Kč sleva 5% = 114,- Kč
Při dobití 1000 - 2999,- Kč sleva 10% = 108,- Kč
Při dobití nad 3000,- Kč sleva 20% =96,- Kč
Kde cvičíme
Fitness Fitpeople Modřice
Brněnská 404
664 42 Modřice
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek